Masáže těhotných maminek

Těhotenství je jedno z nejhezčích období v životě žen. Je plné očekávání a těšení se na příchod dítěte do rodiny. I když je žena zaměstnaná, v době těhotenství většinou zvolní životní tempo. Přesto se mohou objevit bolesti zad, nohou a kloubů, které jsou důsledkem zvyšující se hmotnosti a změny těžiště těla. Ke zmírnění těchto potíží přispívá masáž.

V dosavadní praxi se masáže těhotných provádí v poloze na boku, v sedě apod. V mém salónku je pro těhotné připravený speciální futon, na kterém maminka s bříškem může pohodlně ležet NA BŘIŠE! Futon zajišťuje nastavitelné protažení obzvláště krku, pánve a bederní páteře, pohodlně ukládá ženy s velkými nebo citlivými prsy a je vhodný zejména pro polohování těhotných, při masáži zaručuje naprostý komfort.

Těhotenská masáž je sestavená z jemné reflexní terapie dolních končetin a krční a hrudní páteře prováděné vsedě, a Breussovy masáže, prováděné vleže. S takto sestavenou masáží mám velice dobré zkušenosti a je možné masírovat maminky až do porodu.